Żarówka USHIO NSHA265NE

Żarówkę USHIO NSHA265NE oferujemy jedynie w postaci zamiennika. Kompatybilne żarówki są produkowane przez mniej znanych producentów. Nie osiągają one jakości lamp oryginalnych, ale zazwyczaj są wyraźnie tańsze.

Żarówka bez modułu USHIO NSHA265NE
 

USHIO NSHA265NE Lampa bez modułu

Montaż gołej żarówki do poprzedniego modułu jest trudniejszy niż wymiana kompletnego modułu z lampą. W przypadku tej żarówki, w ofercie mamy jedynie zamiennik.

WIDEO - wymiana gołej lampy bez modułu

Warianty lampy bez modułu

 • Kompatybilna żarówka

  Alternatywa w postaci zamiennika USHIO NSHA265NE - goła lampa bez modułu montażowego. Wymiana żarówki w module wymaga manualnej zręczności i narzędzi (zazwyczaj wystarczy śrubokręt). Jest to najtańszy wariant, który proponujemy bardziej do domowego użytku i wszędzie tam, gdzie jakość projekcji nie jest priorytetem. Zarówki zamienne nie osiągają tej samej jakości, co lampy oryginalne.

  Kod produktu: Jakość projekcji:Trwałość:
  Z117198OB
  1-2 tygodnie
  407,63 bez VAT 501,38 zł z VAT [1]
[1]Jeżeli jesteś zarejestrowany jako podatnik VAT-EU i przy zamówieniu podasz swój numer EU NIP, od ceny produktu zostanie odliczony VAT.

Jak wymienić gołą żarówkę w lampowym module

Z krótkiej wideoinstrukcji dowiedziecie się Państwo, jak poprawnie wymontować żarówkę z lampowego modułu i na jej miejsce zainstalować nową.