Czy mogę zamówić lampę przez telefon?

W trosce o nienaganny kliencki serwis zamówienia na lampy realizujemy jedynie przez e-shop lub na podstawie zlecenia wysłanego w formie pisemnej (list tradycyjny bądź e-mail). Zamówień telefonicznych nie przyjmujemy ze względu na błędy, które bardzo często wkradały się do naszych zamówień. Najszybszym sposobem na zamówienie lamp jest użycie naszego sklepu internetowego. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy składaniu zamówienia przez naszą stronę, mogą Państwo skorzystać z przygotowanej w tym celu instrukcji. Nie ma się czego obawiać, cała procedura jest niezwykle prosta. Jeśli jednak nadal mają Państwo problem ze złożeniem zamówienia w naszym sklepie, prosimy o telefon, pomożemy przejść Państwu przez cały proces krok po kroku.

Zamówienia e-mailem i pocztą tradycyjną

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą Państwo złożyć zamówienia korzystając z naszego e-shopu, to możecie Państwo wysłać zlecenie drogą mailową lub pocztą tradycyjną. W takim przypadku w celu wprowadzenia zamówienia do naszego systemu będziemy potrzebować następujące dane:
  • Dokładny opis zamawianego produktu (np. lampa z modułem / bez modułu, originalna/kompatibilna itp. – najlepiej jest podać całą nazwę konkretnego wariantu),
  • Ilość sztuk,
  • Imię i nazwisko,
  • nazwę firmy,
  • dane do faktury,
  • dres doręczenia,
  • preferowany sposób doręczenia i płatności,
  • nr telefonu (dla kuriera).
Naturalnie te same dane należy zawrzeć w zamówieniu wysłanym pocztą tradycyjną. Zamówienia tą drogą niekiedy realizują firmy i instytucje państwowe. W przypadku zlecenia składanego pocztą tradycyjną, należy wziąć pod uwagę niewielkie opoźnienie w realizacji takiego zamówienia w porównaniu do zlecenia przekazanego mailem lub złożonego poprzez sklep internetowy. Opóźnienie to można nieco zniwelować, przysyłając list na adres naszego biura, zamiast na adres siedziby firmy - patrz kontakt.

Jeśli o lampach wiedzą już Państwo, co potrzeba, to wystarczy już tylko wybrać tę właściwą

Szybkie wyszukiwanie lampy

Wystarczą dwa kliknięcia

Lampy do projektorów

Lampy do TV