Lampa do projektora

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaka lampa będzie właściwa do Waszego projektora? Najpierw należy ustalić producenta swojego projektora, potem jego model. Lampa do projektora nie jest tanią sprawą, niemniej jednak u nas mają Państwo wybór. Większość lamp do projektorów oferujemy w kilku wariantach. Możecie więc Państwo sami zdecydować, jaki typ lampy będzie dla Państwa najlepszy. Poszczególne warianty lamp różnią się między sobą ceną, solidnością, jakością projekcji czy stopniem trudności wymiany.
Jeśli nie są Państwo pewni, czy poradzą sobie Państwo z wymianą lampy, zapraszamy do obejrzenia krótkiej instrukcji wideo.

Oferujemy lampy do projektorów następujących marek

Nie znaleźliście Państwo producenta swojego projektora?

Jeśli nie mamy w naszej ofercie lampy pasującej do Państwa projektora, napiszcie do nas spróbujemy mimo wszystko znaleźć dla Państwa właściwą lampę i doręczyć ją w jak najkrótszym czasie.

Przekonajcie się Państwo jak łatwo jest wymienić lampę do projektora

Z pierwszego filmiku dowiedzą się Państwo jak prawidłowo zdemontować poprzednią lampę z modułem i jak na jej miejsce zainstalować nową.

Drugi filmik natomiast pokazuje trudniejszy w wykonaniu montaż samej, gołej żarówki do poprzedniego modułu.

Lampy do projektorów oferujemy w kilku wariantach:

Lampy do projektorów z modułem:

 • Oryginalne lampowe moduły
  W przypadku dokonia wyboru oryginalnej lampy z modułem, mogą Państwo liczyć na maksymalną jakość i niezawodność. Niemniej trzeba też być przygotowanym na wyższą cenę. Wymiana takiej lampy jest bardzo prosta dzięki modułowi montażowemu.
 • Generyczna lampa z modułem (original inside)
  Jest to wariant lampy, którego jakość jest porównywalna z jakością oryginalnych lampowych modułów, ponieważ mamy tu do czynienia z oryginalną żarówką (taką samą jak w oryg. lampowych modułach), lecz dzięki nieoryginalnemu modułowi, lampa taka jest jest tańsza niż jej odpowiednik w oryg. module. Wymiana tego wariantu także jest bardzo łatwa.
 • Nieoryginalna (zamienna) lampa w nieoryginalnym module
  Jest to najtańszy oferowany przez nas wariant lampy w module. Często zamienne lampy są nawet dwukrotnie tańsze niż ich oryginalne odpowiedniki, niemniej jednak lampa taka nie zapewni tak wysokiej jakości projekcji, jak lampa oryginalna. Wymiana tego wariantu także jest bardzo łatwa ze względu na obecność modułu.

Lampy do projektorów bez modułu

 • Originalna lampa bez modułu
  Czyli sama, goła, oryginalna żarówka (Philips, OSRAM, Ushio ...), charakteryzująca się znakomitą jakością projekcji i przystępną ceną ze względu na brak modułu montażowego. Niemniej wymiana samej żarówki bywa trudniejsza niż instalacja lampy w module a niewłaściwa manipulacja lampą może prowadzić do skrócenia jej żywotności.
 • Nieoryginalna (zamienna) lampa bez modułu
  Główną zaletą tego wariantu lampy, jest jego niska cena. Niemniej jednak kompatybilne żarówki nigdy nie osiągają tej samej jakości projekcji, co żarówki oryginalne (Philips, OSRAM, Ushio ...). Także wymiana samej, gołej żarówki jest trudniejsza niż instalacja lampy w module. Co więcej niewłaściwa manipulacja lampą może prowadzić do skrócenia jej żywotności.
Bardziej szczegółowy opis wszystkich wariantów lamp oferowanych w naszym sklepie znajdą Państwo tutaj: Czym się różnią poszczególne warianty lamp? Który wybrać?