Czym różnią się poszczególne warianty lamp

Do większości projektorów i TV projekcyjnych oferujemy lampy w kilku wariantach. W przypadku niektórych projektorów mamy do wyboru aż 6 opcji. Jeżeli lampa zostanie poprawnie zamontowana, to niezależnie od wybranego wariantu powinna funkcjonować prawidłowo.

Oferujemy aż 6 wariantów lamp do Twojego projektora:
  1. oryginalna lampa + oryginalny moduł
  2. oryginalna lampa + moduł Diamond Lamps
  3. oryginalna lampa + zamienny moduł
  4. zamienna lampa + zamienny moduł
  5. oryginalna lampa bez modułu (goła żarówka)
  6. zamienna lampa bez modułu (goła żarówka)

Żarówka + moduł montażowy = lampowy moduł

Żarówka
Moduł montażowy
Lampowy moduł

Lampy w module montażowym

Lampa w module ma wobec gołej żarówki jedną bezsporną zaletę, a tą jest łatwy montaż. Lampę w module będzie potrafił wymienić każdy, kto umie posługiwać się śrubokrętem. U nas takie lampy znajdziesz aż w 4 wariantach.

ŁATWY MONTAŻ
Lampa s modulem
Oryginalna lampa z modułem

Jest to oryginalna lampa z modułem montażowym dostarczana bezpośrednio od producenta projektora. Ten wariant zazwyczaj wybierają wymagający klienci, którzy oczekują najwyższej jakości projekcji. Oczywiście ten wariant lampy jest najdroższą opcją.

Lampa Diamond z modułem

Lampa Diamond zawiera oryginalną żarówkę, w większości jest to Philips lub Osram, zamontowaną do modułu firmy Diamond Lamps. Ten wariant lampy może z powodzeniem zastąpić oryginalny lampowy moduł od producenta. Lampy Diamond oferują wysoką jakość projekcji i długą żywotność.

Generyczna lampa z modułem (original inside)

Generyczna lampa to nic innego, jak oryginalna żarówka (Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita, Panasonic lub Iwasaki) w kompatybilnym, zamiennym module. Ten wariant dorównuje jakością projekcji oryginalnym lampowym modułom, niemniej za o wiele korzystniejszą cenę.

Zamienna lampa z modułem

Zamienna lampa z modułem to dobra opcja dla klientów, którym zależy na łatwości montażu i niskiej cenie. Zamienna lampa może cechować się krótszą żywotnością i mniejszą świetliwością w porównaniu do lamp oryginalnych.

Gołe żarówki bez modułu montażowego

Same, gołe żarówki charakteryzują się przede wszystkim niższą ceną. Są często tańsze o 40-60% w porónaniu do oryginalnych lamp w modułach. Gołe żarówki polecamy przede wszystkim klientom, którzy są zręczni manulanie. Bowiem montaż samej żarówki jest nieco trudniejszy niż wymiana lampy w module.

KORZYSTNA CENA
Lampa bez modulu
Oryginalna żarówka bez modułu

Oryginalna żarówka bez modułu (Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita, Panasonic lub Iwasaki) zapewni Państwu wysoką jakość projekcji za rozsądną cenę. Niemniej montaż samej żarówki jest nieco trudniejszy niż wymiana lampy w module. Samą żarówkę polecamy więc jedynie manualnie zręcznym klientom.

Zamienna żarówka bez modułu

Zamienne lampy bez modułu są najtańszą opcją w naszym sklepie. Niemniej ten wariant może charakteryzować się niższą jakością projekcji niż żarówki oryginalne. Także montaż samej żarówki może nastręczać więcej kłopotów niż wymiana lampy w module, więc i ten wariant polecamy manualnie zręcznym klientom.

Jeśli o lampach wiedzą już Państwo, co potrzeba, to wystarczy już tylko wybrać tę właściwą

Szybkie wyszukiwanie lampy

Wystarczą dwa kliknięcia

Lampy do projektorów

Lampy do TV