22 307 5436 (pon-piąt 9-17)

PANASONIC
Lampy do projektora PANASONIC PT-LC55 Model lampy: ET-LAC75

Do swojego projektor PANASONIC PT-LC55 znajdą u nas Państwo lampy z modułem i same żarówki od oryginalnych i nieoryginalnych producentów. Jeśli zależy Państwu na łatwej wymianie - wybierzcie lampę z modułem Jeśli są Państwo manualnie zręczni - wybierzcie gołą żarówkę Jeśli oczekują Państwo najwyższej jakości projekcji, bez kompromisu, wybierzcie lampę oryginalną. Jeśli szukają Państwo najtańszej lampy do projektora a jakość projekcji i solidność lampy nie jest dla Państwa priorytetem, kupcie kompatybilny wariant lampy. Korzystnym kompromisem jest lampa generyczna. Oferuje tę samą jakość co oryginał za lepszą cenę.

TYP
TYP
Nie znasz się na lampach? Zobacz, czym różnią się poszczególne warianty.

Lampy z modułem do projektora PANASONIC PT-LC55
Model lampy: ET-LAC75

PANASONIC PT-LC55 Lampa z modułem

Łatwa wymiana dla każdego

Zazwyczaj wystarczy poluzować kilka śrubek, wyjąć cały lampowy moduł i w jego miejsce zamontować nowy. Mogą Państwo wybrać spośród 3 wariantów lamp - oryginalne, generyczne lub kompatybilne.

WIDEO - wymiana lampy z modułem

Warianty lampy

 • Oryginalna lampa z modułem

  Oryginalna lampa z modułem to lampa od oryginalnego producenta. Polecamy ten wariant ze względu na największą niezawodność i łatwość wymiany.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  1 125,10 bez VAT 1 383,87 zł z VAT [1]
 • Generyczna lampa z modułem (original inside)

  Generyczna lampa z modułem do PANASONIC PT-LC55 to żarówka od jednego z autoryzowanych producentów lamp (Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita czy Iwasaki) zamontowana w module od alternatywnego producenta (original inside). Jest to wariant oferujący wysoką jakość projekcji - polecamy ze względu na wysoką niezadowność i niższą cenę.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  762,88 bez VAT 938,34 zł z VAT [1]
 • Kompatybilna lampa z modułem

  Kompatybilna lampa z modułem, to po prostu zamiennik od alternatywnego producenta. Lampa ta oferuje niższą jakość projekcji i krótszą żywotność w stosunku do lamp oryginalnych, niemniej jednak jest to opcja bardziej atrakcyjna cenowo. Ten typ lamp polecamy szczególnie do domowego użytku ze względu na niższą cenę i łatwość montażu.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  448,56 bez VAT 551,73 zł z VAT [1]

Lampy bez modułu do projektora PANASONIC PT-LC55
Model lampy: ET-LAC75

PANASONIC PT-LC55 Lampa bez modułu

Bardziej skomplikowana wymiana, tylko dla manualnie zręcznych

Montaż gołej żarówki do poprzedniego modułu jest trudniejszy niż wymiana kompletnego modułu z lampą. Mogą Państwo wybrać między dwoma wariantami lamp bez modułu - oryginalną bądź zamiennikiem.

WIDEO - wymiana gołej lampy bez modułu

Warianty lampy bez modułu

 • Oryginalna lampa bez modułu

  Oryginalna lampa bez modułu do PANASONIC PT-LC55 to żarówka od jednego z autoryzowanych producentów lamp (Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita, Iwasaki), przeznaczona do montażu w poprzednim module. To rozwiązanie jest tańsze niż zakup lampy w module, ale wymaga manualnej zręczności i doświadczenia. Ten wariant polecamy klientom, którzy mają doświadczenie z wymianą samej żarówki.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  697,42 bez VAT 857,83 zł z VAT [1]
 • Kompatybilna lampa bez modułu

  Kompatybilna lampa bez modułu to goła, zamienna żarówka od alternatywnego producenta. Jest to najtańszy oferowany przez nas wariant. Polecamy go szczególnie tym klientom, którzy mają doświadczenie z wymianą samej żarówki i którym zależy bardziej na niższej cenie niż na jakości projekcji.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  386,94 bez VAT 475,94 zł z VAT [1]
[1]Jeżeli jesteś zarejestrowany jako podatnik VAT-EU i przy zamówieniu podasz swój numer EU NIP, od ceny produktu zostanie odliczony VAT.

W czym się różnią warianty lamp do projektora PANASONIC PT-LC55

Wariant:
Wymiana:
Cena:
Jakość projekcji:
Trwałość:
Oszczędność:*

Lampa z modułem

1Oryginalna
2Generyczna
3Kompatybilna
Łatwa
Łatwa
Łatwa
0%
34%
63%

Lampa bez modułu

4Oryginalna
5Kompatybilna
Skomplikowana
Skomplikowana
40%
69%

Oszczędność = ile % zaoszczędzisz kupując wariant 2, 3, 4 lub 5 zamiast wariantu nr 1

Jak dokonać wymiany lampy w projektorze PANASONIC

Z widea poniżej dowiedzą się Państwo jak prawidłowo wymontować poprzednią lampę z projektora PANASONIC i jak na jej miejsce właściwie zamontować nową lampę.

Pokaż wideo - wymiana lampy bez modułu