22 307 5436 (pon-piąt 9-17)

EPSON
Lampy do projektora EPSON EB-440W Model lampy: ELPLP57

Do swojego projektor EPSON EB-440W znajdą u nas Państwo lampy z modułem i same żarówki od oryginalnych i nieoryginalnych producentów. Jeśli zależy Państwu na łatwej wymianie - wybierzcie lampę z modułem Jeśli są Państwo manualnie zręczni - wybierzcie gołą żarówkę Jeśli oczekują Państwo najwyższej jakości projekcji, bez kompromisu, wybierzcie lampę oryginalną. Jeśli szukają Państwo najtańszej lampy do projektora a jakość projekcji i solidność lampy nie jest dla Państwa priorytetem, kupcie kompatybilny wariant lampy. Korzystnym kompromisem jest lampa generyczna (lub Lampa Diamond). Oferuje tę samą jakość co oryginał za lepszą cenę. W wymianie lampy może pomóc także instrukcja obsługi projektora, którą można pobrać stąd (angielski).

TYP
TYP
Nie znasz się na lampach? Zobacz, czym różnią się poszczególne warianty.

Lampy z modułem do projektora EPSON EB-440W
Model lampy: ELPLP57

EPSON EB-440W Lampa z modułem

Łatwa wymiana dla każdego

Zazwyczaj wystarczy poluzować kilka śrubek, wyjąć cały lampowy moduł i w jego miejsce zamontować nowy. Mogą Państwo wybrać spośród 4 wariantów lamp - oryginalne, generyczne, diamond lub kompatybilne.

WIDEO - wymiana lampy z modułem

Warianty lampy

 • Oryginalna lampa z modułem

  Oryginalna lampa z modułem to lampa od oryginalnego producenta. Polecamy ten wariant ze względu na największą niezawodność i łatwość wymiany.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  873,66 bez VAT 1 074,60 zł z VAT [1]
 • Diamond lampa z modułem (original inside)

  Lampa Diamond z modułem to oryginalna żarówka osadzona w module firmy Diamond Lamps. Jest to rozwiązanie oferujące wysoką jakości projekcji. Polecamy jako alternatywę dla oryginalnego lampowego modułu.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  604,32 bez VAT 743,31 zł z VAT [1]
 • Generyczna lampa z modułem (original inside)

  Generyczna lampa z modułem do EPSON EB-440W to żarówka od jednego z autoryzowanych producentów lamp (Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita czy Iwasaki) zamontowana w module od alternatywnego producenta (original inside). Jest to wariant oferujący wysoką jakość projekcji - polecamy ze względu na wysoką niezadowność i niższą cenę.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  595,39 bez VAT 732,33 zł z VAT [1]
 • Kompatybilna lampa z modułem

  Kompatybilna lampa z modułem, to po prostu zamiennik od alternatywnego producenta. Lampa ta oferuje niższą jakość projekcji i krótszą żywotność w stosunku do lamp oryginalnych, niemniej jednak jest to opcja bardziej atrakcyjna cenowo. Ten typ lamp polecamy szczególnie do domowego użytku ze względu na niższą cenę i łatwość montażu.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  387,31 bez VAT 476,39 zł z VAT [1]

Lampy bez modułu do projektora EPSON EB-440W
Model lampy: ELPLP57

EPSON EB-440W Lampa bez modułu

Bardziej skomplikowana wymiana, tylko dla manualnie zręcznych

Montaż gołej żarówki do poprzedniego modułu jest trudniejszy niż wymiana kompletnego modułu z lampą. Mogą Państwo wybrać między dwoma wariantami lamp bez modułu - oryginalną bądź zamiennikiem.

WIDEO - wymiana gołej lampy bez modułu

Warianty lampy

 • Oryginalna lampa bez modułu

  Oryginalna lampa bez modułu do EPSON EB-440W to żarówka od jednego z autoryzowanych producentów lamp (Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita, Iwasaki), przeznaczona do montażu w poprzednim module. To rozwiązanie jest tańsze niż zakup lampy w module, ale wymaga manualnej zręczności i doświadczenia. Ten wariant polecamy klientom, którzy mają doświadczenie z wymianą samej żarówki.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  519,11 bez VAT 638,51 zł z VAT [1]
 • Kompatybilna lampa bez modułu

  Kompatybilna lampa bez modułu to goła, zamienna żarówka od alternatywnego producenta. Jest to najtańszy oferowany przez nas wariant. Polecamy go szczególnie tym klientom, którzy mają doświadczenie z wymianą samej żarówki i którym zależy bardziej na niższej cenie niż na jakości projekcji.

  Jakość projekcji:Trwałość:
  376,44 bez VAT 463,02 zł z VAT [1]
[1]Jeżeli jesteś zarejestrowany jako podatnik VAT-EU i przy zamówieniu podasz swój numer EU NIP, od ceny produktu zostanie odliczony VAT.

W czym się różnią warianty lamp do projektora EPSON EB-440W

Wariant:
Wymiana:
Cena:
Jakość projekcji:
Trwałość:
Oszczędność:*

Lampa z modułem

1Oryginalna
2Generyczna
3Kompatybilna
Łatwa
Łatwa
Łatwa
0%
33%
58%

Lampa bez modułu

4Oryginalna
5Kompatybilna
Skomplikowana
Skomplikowana
42%
59%

Oszczędność = ile % zaoszczędzisz kupując wariant 2, 3, 4 lub 5 zamiast wariantu nr 1

Jak dokonać wymiany lampy w projektorze EPSON

Z widea poniżej dowiedzą się Państwo jak prawidłowo wymontować poprzednią lampę z projektora EPSON i jak na jej miejsce właściwie zamontować nową lampę.

Pokaż wideo - wymiana lampy bez modułu