Czy informacje o cenach i dostępności na waszej stronie są aktualne?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas realizacji zamówienia jest dla Państwa kluczowy. Dlatego robimy co w naszej mocy, aby informacje o dostępności i cenie naszych produktów były stale aktualne. Dane te aktualizujemy więc codziennie.

Dysponujemy danymi o tysiącach modeli

Sprzedaż lamp do projektorów bywa dość nieprzejrzystą branżą, w której łatwo o błędy, głównie z powodu ogromnej liczby produktów i danych o nich. Lamp do projektorów jest naprawdę wiele – obecnie ewidujemy bezmała 15000 modeli projektorów i prawie 1000 modeli telewizorów projekcyjnych, do których oferujemy lampy. Niektóre z nich używane są w kilku modelach projektorów czy TV, ale i pomimo tego istnieją tysiące rodzajów lamp projektorowych. Dodatkowo wiele z nich oferujemy w kilku wariantach.

Uczciwe i transparentne podejście do klientów

Niektórzy sprzedawcy kuszą swoich klientów niskimi cenami, jednak po dokonaniu zakupu, klient jest informowany, że wybrany przez niego produkt akurat nie jest dostępny i starają się wcisnąć mu inny towar, niejednokrotnie za wyższą cenę. Podobnych praktyk z naszej strony nie musicie się Państwo obawiać, preferujemy uczciwe i transparentne podejście do klienta. Mimo tego, w wyjątkowych przypadkach, podobna sytuacja z brakiem towaru może mieć miejsce i u nas. Może się tak stać w przypadku, że na dany typ lampy wpłynie kilka zamówień zaraz po sobie a system nie zdąży się zsychronizować a przez to zmiana dostępności nie będzie jeszcze widoczna na stronie w momencie składania przez Państwa zamówienia. Niekiedy błąd może się także pojawić już w bazie danych jednego z naszych dostawców. W takiej sytuacji zawsze kontaktujemy się z klientem i staramy się zaoferować alternatywne rozwiązanie za podobną, a jeśli to możliwe, to oczywiście i za niższą cenę.  

Jeśli o lampach wiedzą już Państwo, co potrzeba, to wystarczy już tylko wybrać tę właściwą

Szybkie wyszukiwanie lampy

Wystarczą dwa kliknięcia

Lampy do projektorów

Lampy do TV